انواع محصولات آرایش چشم

مجتبی امامی
10 بهمن 1400
4 دقیقه زمان برای مطالعه
انواع محصولات آرایش چشم
5/5 - (1 امتیاز)

انواع محصولات آرایش چشم

ریمل

ریمل برای بلندتر، ضخیم تر و تیره کردن مژه ها در نظر گرفته شده است و در نتیجه باعث افزایش زیبایی مژه های شما می شود. ریمل مناسب، کنتراست بین صلبیه (قسمت سفید چشم) و عنبیه (قسمت رنگی) و چشم ها را دراماتیک و برجسته می کند. ریمل ها ترکیبی از واکس، بافت سازها، رنگدانه ها، امولسیفایرها و حلال های آبی/غیر آبی می باشد. ریمل ها قبلاً به صورت کیک قابل استفاده بودند، اما امروزه به صورت مایع استفاده می شوند.

ریمل ها برای برجسته کردن، پرپشت تر و بلندتر کردن مژه ها در نظر گرفته شده است. انواع مختلفی از برس ها برای زدن ریمل بر روی مژه ها برای افزایش حجم، بلند کردن، فر کردن یا باریک کردن مژه ها موجود است.

خط چشم

خط چشم ها برای کانتور کردن چشم ها با کشیدن یک خط دقیق در پایه مژه های پایین و بالایی طراحی می شوند. خط چشم توهم چشم های کوچکتر یا بزرگتر را ایجاد می کند و تضاد بین صلبیه و عنبیه را نشان می دهد. خط چشم امولسیونی متشکل از بافت دهنده ها، نرم کننده ها، رنگدانه ها، امولسیفایرها و آب است. پلیمرها برای افزایش ویسکوزیته آسترهای مایع، ایجاد بافت فرمولاسیون و همچنین افزایش چسبندگی محصول به پلک ها اضافه می شوند. خط چشم در اشکال مختلف مانند مداد، ژل/کرم، مایع و کیک موجود است.

خط ابرو

خط ابرو (شکل 5) برای برجسته کردن خطوط طبیعی و موهای ابرو استفاده می شود، ابروهای پرتر ایجاد می کند و نواحی بدون مو را می پوشاند. ترکیب آنها (آب، نرم کننده ها، بافت دهنده ها، رنگدانه ها و امولسیفایرها) مشابه خط چشم است، اما آنها کمی سخت تر از خط چشم هستند.

سایه چشم

سایه‌های چشم باعث می شود تا به چشم‌ها بُعد و عمق بخشیده شود و چشم‌ها را بزرگ ‌تر و جذاب تر می کند و در نتیجه توجه به رنگ چشم یا ظاهر چشم را جلب کند. سایه چشم برای اعمال روی پلک ها و زیر ابروها طراحی شده اند. سایه های چشم به شکل کرم/ژل، چوب و پودر، فشرده یا شل فرموله می شوند.

مژه مصنوعی

اکستنشن مژه در حال تبدیل شدن به آخرین روند در سراسر جهان برای ایجاد ظاهری جسور و زیبا است. مژه مصنوعی برای اصلاح طول و ضخامت مژه های طبیعی به منظور افزایش زیبایی استفاده می شود. مژه مصنوعی شبیه مژه های واقعی است که برای داشتن ظاهری طبیعی، آن را با مو بر روی مژه ها بمالید.

پاک کننده آرایش چشم

محصولات پاک کننده آرایش برای پاک کردن آرایش چشم از چشم ها فرموله شده اند. این پاک کننده‌ها به شکل کرم، لوسیون و پدهای پاک کننده مرطوب موجود هستند. پدهای پاک کننده آرایش، پدهای مرطوب کننده نرمی هستند که تمیز کردن آرایش چشم حتی ریمل های ضدآب را آسان می کنند و برای چشم‌های حساس بی‌خطر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لوام آرایشی و بهداشتی

لوام آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی بهداشتی یکی از چندین فرآورده ها که به منظور زیباسازی، حفظ و تغییر ظاهر یا ...
مجتبی امامی
20 دی 1400
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader